Yangın Dayanımlı Kapılar İşletme Güvenliğinizi Arttırıyor

yangına-dayanıklı-kapı-fire-rated-door

Yangın Dayanımlı Kapılar İşletme Güvenliğinizi Arttırıyor

Birçok personelin çalıştığı kuruluşlarda yangın dayanımlı kapılar hem işletmenin, hem de çalışanların %100 güvenlik altında yer almasını sağlamaktadır. Bu sebeple günümüzde artık irili ufaklı pek çok işletme, beklenmedik bir felaket durumuna karşın personellerini tehlike altına sokmamak adına bu ürünlere yönelmektedir. Kullanışlılığı ve uzun ömrü ile göz kamaştıran bu özel kapı çeşitleri, sizlere kesin olarak ideal sonuçları elde etme garantisi veriyor.

Birinci sınıf malzeme kalitesiyle tasarlanan yangın dayanımlı kapılar, 30 dakika, 60 dakika ve 90 dakika süreler boyu yangına karşı koruyucu kalkan vazifesi görmektedir. İşletmelerin belli bölümleri, beklenmedik felaketlerin önüne geçebilmek ve personelleri koruma altında tutabilmek adına çok önemlidir. Bu noktada ise yangın dayanımlı kapılar bir işletmenin %100’E kadar güvenlik elde etmesi bakımından önemsenen bir durum olarak görülüyor.

Yangın Dayanımlı Kapılar ve Avantajları

Yangın dayanımlı kapıların ne tür avantajları olduğunu merak ediyorsanız, bu kapı çeşitleri ile ilgili pek çok özelliği sunacağız. Artık işletmenizde deneyebileceğiniz bu ürünlerle beraber çok daha sağlıklı ve kalıcı sonuçlara ulaşabileceksiniz;

  • Yangın gibi felaketlere karşı koruyucudur ve alev sıçramasını önler.
  • Ardında kalan bölgeyi kapı keser ve yangın diğer tarafa geçmez.
  • Birinci sınıf işçilik malzemesiyle üretilmiştir.
  • 90 dakika boyunca ciddi alevlere karşı dayanıklıdır.
  • Isı emilimini ortadan kaldırır ve sıcaklık transferi yapmaz.
  • Dilediğiniz ebat ve boyutlara göre üretilmektedir.

Hemen siz de yangın dayanımlı kapılar satın almak için TKS Tosya adresimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bütçenize %100 hitap eden kapılar ile hem yaşam alanlarını, hem ortak kullanım alanlarını, hem de işletme gibi devasa alanların güvenliğini arttırabileceksiniz.

Laminat Kapılar İşletmelerin İç Dizaynına %100 Uyum Sağlıyor

Laminat kapılar son dönemlerde işletmelerin iç dizaynı için yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Doğru bir ürün kullanımı ile en ideal sonuçları almak ve göz kamaştıran etkilerinden faydalanmak mümkündür. Her koşulda kullanıcıları memnun eden ekibimiz, sizlere %100’e kadar güvenilir bir hizmet anlayışını ele almanızı sağlıyor. Aynı zamanda yangın dayanımlı kapılar da işletmeler için önemli görülen bir durum niteliğine sahip.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

oda kapısı çeşitleri