Üretimde Kalite ve Profesyonellik

Üretimde Kalite ve Profesyonellik

Kontrplak, diğer adı ile plywood, son yıllarda mobilya ve inşaat sektöründe en çok tercih edilen yapı malzemelerinden biridir. TKS olarak, 20 yılı aşkın süredir kontrplak imalatında sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaktayız. Kontrplak imalatında ustalığın yanı sıra, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeden üretim yapan şirketimiz, her geçen yıl kurumsal imajına yenilik katmaktadır. Gelişen teknoloji ve yenilenen, sürekli değişen müşteri profilini yakından takip etmenin yanı sıra, personelimizin eğitimi ve yeniliklere ayak uydurabilmesi bizim için büyük önem taşımaktadır.

TKS olarak bizler, müşteri memnuniyetinin yanı sıra, iç müşteri yani çalışan memnuniyetinin de ne kadar önem taşıdığının bilincindeyiz. Çalışanlarımıza verdiğimiz değer ve motivasyon, şirketimizin kurumsal kimliğinin aynası niteliğindedir. Mutlu çalışanların, mutlu müşteriler demek olduğunu profesyonel iş hayatının başlarında öğrendik ve hep uyguladık. Üretim kalitemizi, dünya standartlarında kabul görmüş olan pek çok sertifika ile belgelendirmekten onur duymaktayız.

Kontrplak yani plywood üretimi ile başladığımız bu yolda, kontrplak çeşitlerinin hemen hemen hepsinin (kavak kontrplak, kayın kontrplak, egzotik kontrplak, okume kontrplak, marin kontrplak, su kontrası, çam kontrplak, huş kontrplak) üretimini yapmanın yapmanın yanı sıra, oda kapıları ve melamin kapı yüzeyi alanlarında da uzman hizmet vermekteyiz, ürünlerin tamamına web sitemizden ulaşabilmeniz mümkündür.

Kontrplak denilince akla hemen inşaat ve mobilya sektöründe kullanılan malzeme çeşidi gelse de, kontrplak kullanım alanı olarak çok geniş bir yere sahiptir. Örneğin bowling salonunda özel ayakkabılar giyerek bowling oynadığınız zemin kontrplaktır. Çünkü kontrplak, bowling topunun yarattığı sarsıntı ve darbeye dayanıklı, aynı zamanda kullanıcı dostu, yani uygulaması basit ve hafif bir malzemedir. Bunlar dışında oyun parklarındaki çocuk oyuncaklarında da sıklıkla kontrplak kullanılmaktadır. Çünkü darbeye dayanıklı olduğu gibi, olumsuz hava şartlarına, neme ve suya da dayanıklı bir malzemedir. Uzun yıllar bozulmadan kullanılabilir. Örnekleri çoğaltmak mümkün. Kontrplak yani plywood ile ilgili sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

oda kapısı çeşitleri