Otellerin Vazgeçilmezi Laminat Kapılar Yaşam Alanlarınıza Uyum Sağlıyor

Otellerin Vazgeçilmezi Laminat Kapılar Yaşam Alanlarınıza Uyum Sağlıyor

Otel, pansiyon, kurumsal alanlar, şirket ve holding gibi bölümler artık yoğun bir şekilde laminat kapılar tercih edilmeye başlandı. Bu sebeple yaşam alanlarınız için de %100 uyum altında olacak kapıları denemek ister misiniz? Her koşulda kitlelere uzun yıllar boyu kullanımları sağlama ve sorunsuz olarak avantajlara ulaşabilme gibi etkiler sunan ürünler, TKS Tosya güvencesi altında üretilmektedir. Türkiye’nin tüm noktalarına kargo güvencesi ve ürünlere garanti kapsamı veren ekibimiz, sorunsuz kullanımları doğrudan elde etmenizi sağlamaktadır.

Laminat kapılar, panel kapılar ve diğer kapı çeşitlerine göre çok daha avantajlıdır. Malzeme bakımından daha kaliteli olması, aynı zamanda üst düzey bir ürün olarak kitlelere onlarca farklı tasarım çalışması ile sunulmasından dolayı önemlidir. Bu noktada ise diğer avantajları;

  • Sağlıklı yapı malzemesi ile oluşturulur ve kitlelere uzun ömürlü kullanımlar sağlar.
  • Aynı zamanda kolay temizlenebilir ürünlerdir.
  • Camlı veya camsız olarak iki farklı şekilde üretilebilir.
  • Üzerinde yer alan işleme ve desenlerde onlarca alternatif yer almaktadır.
  • Çok daha az bakım isteyen bir kapı çeşididir.
  • İçerisinde yer alan özel malzeme ile ses yalıtımını sağlar.

Böylelikle hem kurumsal alanlar, hem de yaşam alanların vazgeçilmezi olan laminat kapıları denemek adına hemen firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Dilediğiniz ürün adeti kadar hazırlanmakta ve ekibimizce kurulum adına teslimatlar verilmektedir.

Laminat Kapılar Ortalama Ömrü Nedir?

Laminat kapıların ortalama ömrü yine kullanım çeşitlerine göre değişmektedir. Daha az darbe almış, daha fazla bakımları yapılmış ve aynı zamanda kullanımı yıpratılmadan gerçekleşmiş olan bir ürünün ortalama 30-40 yıllık ömrü bulunabilmektedir. Bu durum tamamen kullanıcının yaratmış olduğu etki ve durumlara bağlı olarak değişim göstermektedir. Eğer amacınız bu ürünleri daha uzun ömürlü kullanmaksa dönemsel olarak bakımlarını yaptırmalı ve buna göre bir süreç belirlemelisiniz. Bu sayede bir ürünle çok daha uzun ömürlü kullanımlar ele alınır ve en ideal sonuçlara doğrudan ulaşabilme imkanlarına da sahip olabilirsiniz. Laminat kapılar tam anlamıyla sizlere kusursuz bir ürün deneme imkanı tanıyor.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

oda kapısı çeşitleri