Melamin Kapı Yüzeyi ile Üretimde Artış Sağlayın

melamin kapı

Melamin Kapı Yüzeyi ile Üretimde Artış Sağlayın

Melamin Kapı Yüzeyi Özellikleri

Melamin Kapı Yüzeyi imalatında öncelik kullanılan dekor kağıdı ve emprenye kalitesidir. Dekor kağıdının emprenye işlemi ne kadar hassas, özverili ve doğru reçine ile yapılırsa ortaya çıkan ürün o derece sağlıklı olmaktadır. Bunun yanında dekor kağıdının preslendiği hdf yoğunluğu ve pres ısısı, basıncı gibi teknik değerlerde ürünün kalitesini etkileyen önemli kriterlerdir. Kısaca doğru ürüne ulaşmak için izlenmesi gereken hassas yol haritaları bulunmaktadır.

TKSlam markası ile üretilen 4Mm ve 6Mm kalınlığındaki melamin kapı yüzeylerimizde sizlere doğru ürünü sunmak için yazımızın başında bahsettiğimiz tüm süreçleri titizlikle takip etmekteyiz. Melamin kapı yüzeyleri kapı imalatı aşamasında ikincil yüzey işlemi gerektirmediğinden dolayı, boya ve cila gibi yüklerden imalatçılarımızı  kurtarmaktadır. Bu sayede imalat noktasında üretimde yüksek oranlarda artış sağlanmakta ve maliyetler düşmektedir.

Melamin Kapı Avantajları

Melamin kapılar görsel olarak ahşap desenlere sahip olmasından ötürü mekanlara farklı hava katmaktadır. Bu farklılığı sağlarken yüksek satış rakamları yerine daha rekabetçi fiyatlar sunulabilmektedir. Bunda en önemli kriter melamin kapı üretiminin seri üretime olan uygunluğu ve melamin kapı yüzeyi fiyatlarının emsallerine göre daha avantajlı fiyat politikasıdır.

TKS Melamin Kapı Yüzeyi Renk Seçenekleri

Ahşap desen ağırlıklı renk kartelamız içerisinde açıktan koyuya kadar 13 adet farklı renk ve desende ürünümüz mevcuttur. Trend parke ve mobilya renklerine çok rahat uyum sağlayan renklerimizi ve ürünlerimizi görmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

melamin-kapı-yüzeyi-renkleri

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

oda kapısı çeşitleri