Kaplamalı Kapı ile Evinizde Şıklığı Yakalayabilirsiniz.

Kaplamalı Kapı ile Evinizde Şıklığı Yakalayabilirsiniz.

TKS ailesi olarak uzunca sürelerden bu yana kaplamalı kapı çalışmalarını yapmakta, üretimlerini sağlamakta ve kitlelere sunmaktayız. Sınıfında yakaladığı yüksek başarı ortalaması ile marka değeri elde eden ve her geçen gün çok daha fazla kitle tarafından tercih edilen bu ürünlere sahip olmak ister misiniz? Uzun ömürlü olması ve yaşam alanlarında fark yaratmasından dolayı günden güne kitleler boyu tercih edilmiş bir ürün alternatifi olarak öne çıkmaktadır.

Kaplamalı kapılar her renk grubunu barındırmakta ve kişilere yaşam alanlarında renk uyumu yakalamalarına imkan yaratmaktadır. Bunun yanı sıra ürünün en temel avantajları ise aşağıda ki gibidir;

  • Ahşap malzemesi sayesinde oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • Birçok farklı renk ve şekil değişimine sahiptir.
  • Bakımı kolay bir ürün olmasından dolayı yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Her yaşam alanına hitap eden ve dekoratif çözüm üreten bir üründür.
  • TKS tarafından uzun yıllar boyu garanti süreçleri verilmektedir.

Kaplamalı Kapı Fiyatları

Kaplamalı kapı fiyatları konusunda bilgiler almak ve aynı zamanda yaşam alanlarınızda kullanımını sağlamak açısından hemen web sitemize giriş yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla kullanıcı tarafından gelen talepleri öne çıkartıyor, sorunsuz bir şekilde ürünleri deneme garantileri veriyoruz. Uzman kadromuz ile en iyi sonuçları alabileceğiniz bu ürünün tüm kurulum hizmetleri de tarafımızca sağlanmaktadır.

Dayanıklı bir ortam oluşturabilmek ve evinizin iç dizaynında değişime gitmek istiyorsanız kaplamalı kapı ürünleri sizlere tam anlamıyla hitap ediyor. Birçok farklı ahşap ve ağaç malzemesi ile üretilen bu ürünler, isterseniz cam veya camsız olarak iki farklı format dahilinde hazırlanabilmektedir. Sizlerden gelen taleplere göre özgünleştirme çalışmaları yapıyor, böylelikle tam anlamıyla göz zevkinize uygun bir ürüne sahip olmanızı sağlıyoruz. Uzun yıllardan bu yana çalışan ve marka değerini koruyan ekibimiz, kitlelere üst düzey bir hizmet anlayışının kapılarını sonuna kadar aralama imkanları sunmaktadır. Hemen siz de bu ürünleri görmek ve anında siparişler oluşturmak adına kaplamalı kapı firmamıza ulaşmaktan geri kalmayın.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

oda kapısı çeşitleri