Kapı Modelleri ve Kullanım Alanları 2

Kapı Modelleri ve Kullanım Alanları 2

Kapı Modelleri 2

Kapı Modelleri ve kullanım alanları yazı serimizin ikinci bölümünde kaplama kapılar ile ilgili detaylar sunmaya çalışacağız. İç oda kapı modelleri ile ilgili kaynak niteliğinde hazırlamaya çalıştığımız yazı serimiz, ürün arayışında olan kişilere yol gösterici nitelikte bilgiler içermektedir.

Kaplama Kapı

Kaplama Kapı uzun yıllardır güncelliğini kaybetmeyen, doğal görünümü sayesinde tüketicilerin sıklıkla talep gösterdiği kapı modellerinden bir tanesidir. Yüzey kaplama malzemesi endüstriyel olarak üretilen ağaçlardan elde edilen kaplama kapılar yüzey cila işlemi sonrası tüketicilere ulaştırılmaktadır. Meşe, teak, sapelli, zeytin, kayın gibi ağaçlardan elde edilen kaplamalar; ağaç cinsine göre farklı desen ve renge sahiptirler.

Üretim aşaması diğer kapılarla benzerlik gösteren kaplama kapıların iç dolgusu isteğe göre kraft, dolu ağaç yada mdf olarak üretilebilir. Yüzey tasarımında ise farklı kombinler oluşturulabilen kaplama kapılar fiyat olarak diğer melamin kapı, pvc kapı, amerikan panel gibi kapılara oranla daha pahalı bir üründür.

Kaplama Kapı Avantajları

  • Doğal yüzeye sahip olması sayesinde görselliği her beğeniye hitap etmektedir.
  • Doğru ürün seçimi ile parke ve diğer mobilya ürünleri ile bütünlük sağlar.
  • Yüzey deformasyonları tamir edilebilir.
  • Masif görüntüsü sayesinde her alanda kullanılabilir.
  • Doğal olması sayesinde çevreci bir üründür.

Kapı Modelleri yazımızın ikinci bölümünde kaplama kapılar ile ilgili bilgiler sunmaya çalıştık. Yazı serimizin üçüncü bölümünde Amerikan Panel Kapı ürünü hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Ürünler ile ilgili detaylı bilgi almak için kataloğumuzu da inceleyebilirsiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

oda kapısı çeşitleri